KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

 • Aicinām Jūs iepazīties ar „SANTAL A SIA” Konfidencialitātes politiku. Šī konfidencialitātes politika apraksta, kā SIA „SANTAL A” (reģistrācijas numurs 40203229411, adrese: Graudu iela 11/13-12, Liepāja, Latvija) iegūst un apstrādā personas datus, ko www.mybed.lv iegūst no saviem klientiem un personām, kas apmeklē  interneta mājas lapu (turpmāk saukti arī ‒ „Datu subjekts” vai „Jūs”).
 • Personas dati ir jebkura informācija attiecībā uz identificētu vai identificējamu fizisku personu, t. i., Datu subjektu. Apstrāde ir jebkura ar personas datiem saistīta darbība, piemēram, iegūšana, ierakstīšana, pārveidošana, izmantošana, skatīšana, dzēšana vai iznīcināšana.
 • Lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar Konfidencialitātes politiku. Ja Jums ir kādi jautājumi vai pieprasījumi, lūdzu, sazinieties ar „SANTAL A SIA”, izmantojot sadaļā „Kontaktinformācija” sniegtos datus.
 • KAD MĒS APSTRĀDĀJAM PERSONAS DATUS?
  • Kad apmeklējat „www.itlook.lv” interneta veikalu, iegādājaties  preces , veikals  var apstrādāt šādus Jūsu datus, tostarp personas datus:
   • vārds un uzvārds;
   • dzimšanas datums
   • kontaktinformācija (e-pasta adrese un/vai tālruņa numurs);
   • darījuma dati (darījuma laiks, iegādātās preces, cena, maksājuma informācija u.t.t.).
   • bankas konta numurs.      
  • NOLŪKS UN TIESISKAIS PAMATOJUMS, KĀDĒĻ MĒS APSTRĀDĀJAM PERSONAS DATUS?
 • „SANTAL A SIA” iegūst un apstrādā personas datus tikai norādītajiem likumīgajiem nolūkiem un kad apstrāde ir juridiski pamatota, vienmēr paturot prātā Datu subjektu intereses un tiesības, un saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

  Mēs izmantojam Jūsu personas datus, lai Jums nosūtītu  jaunumu un piedāvājumu e-pastus, ja esat mums snieguši attiecīgu piekrišanu vai abonējuši jaunumu un piedāvājumu saņemšanu „www.itlook.lv” tīmekļa vietnē.
  „SANTAL A SIA” var organizēt dažādas kampaņas un loterijas, izmantojot savus sociālos plašsaziņas līdzekļu kanālus. Ja izlemjat piedalīties kampaņā, kampaņas realizācijai Jūsu dati tiks apstrādāti atbilstoši konkrētās kampaņas noteikumiem un nosacījumiem, tostarp mēs varam publicēt uzvarētāju vārdus un sazināties ar viņiem, izmantojot sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālus.

  TĪMEKĻA VIETNES LIETOŠANA

  „www.itlook.lv” tīmekļa vietnē apmeklētāji var saņemt informāciju par interneta veikala produktiem un notiekošajām kampaņām, kā arī sazināties ar mums.
    Sīkdatnes
    „www.itlook.lv” tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, ko pārlūkprogramma saglabā Jūsu datorā vai citā ierīcē, ko izmantojat tīmekļa vietnes apmeklēšanai (tālrunis, planšetdators u. tml.). Sīkdatnes galvenokārt izmanto, lai tīmekļa vietne strādātu daudz efektīvāk un nodrošinātu ērtu un individuālu lietotāja pieredzi. Piemēram, sīkdatnes saglabā datus par Jūsu veiktajām izvēlēm mūsu tīmekļa vietnē un kādas vietnes esat apmeklējis. Sīkdatnes neiegūst datus no Jūsu ierīces un nesaglabā personas datus.


    Jūs tiekat informēts par sīkdatņu izmantošanu, kad pirmo reizi apmeklējat „www.itlook.lv” tīmekļa vietni. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

    „SANTAL A SIA” patur tiesības jebkurā laikā vienpusēji grozīt Konfidencialitātes politikas noteikumus un nosacījumus. Pēc izmaiņām jaunie noteikumi un nosacījumi tiek publicēti „www.itlook.lv” tīmekļa vietnē.Konfidencialitātes politiku regulē Latvijas Republikas tiesību akti.

    KONTAKTINFORMĀCIJA

    Ja Jums ir kādi jautājumi par šīs Konfidencialitātes politikas noteikumiem un nosacījumiem, vai kā „SANTAL A SIA” apstrādā Jūsu personas datus, kā arī, lai iesniegtu pieprasījumus vai sūdzības par personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar „SANTAL A SIA”, izmantojot turpmāk norādīto kontaktinformāciju:

    SIA "SANTAL A" Adrese: Graudu iela 11/13-12, Liepāja, LV-3401, Latvija e-pasts: [email protected] Tālrunis:+37124965156

    Pirkumu grozs

    Pirkumu grozs ir tukšs.

    Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos